Mały domek Sywor

Sywarne 50A, 34-511 Kościelisko

Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Gości, zwłaszcza małym rodzinom, w Osadzie Sywor, na łące otoczonej lasem, został wybudowany przytulny wolnostojący drewniany domek wypoczynkowy nazwany Mały domek Sywor ( domek dla dwojga)

Na pozór mały i skromny z zewnątrz, zaskakuje w środku. Wewnątrz domek jest wyposażony we wszystko co w domu być powinno.

Parter to salonik z wypoczynkiem, biokominkiem, telewizorem, aneks kuchenny z lodówką, płytą indukcyjną, piekarnikiem, mikrofalą, zmywarką, zlewozmywakiem, czajnikiem i wszelakim podstawowym sprzętem niezbędnym w każdej kuchni. Tutaj też mieści się jasna łazienka z toaletą i prysznicem.

Na otwartą przestrzeń piętra - poddasza prowadzą ciekawie, artystycznie zaprojektowane drewniane schody z ozdobną metaloplastyką. Pięterko to miejsce z wygodnym łożem małżeńskim i sofą z funkcją spania. Detale wykonane przez góralskich ‘budorzy” nadają domkowi niepowtarzalny klimat a Goście mogą poczuć nietuzinkowy gust właścicieli i twórców tego miejsca

Mały domek Sywor - typu studio jest w stanie przyjąć na pobyt Gości w składzie 2 /4. Sofa w salonie +2 ewentualne miejsca do spania dla dzieci. Grill z kamienia znajdujący się naprzeciwko Naszego domku jest do Państwa dyspozycji . W niedługim czasie pojawi się też w tym miejscu sauna :)

W cenie domku:

  • parking
  • ogrzewanie i ciepła woda
  • pościel
  • grill-dostępny po ustaleniu z obsługą
  • Miejsce postojowe
  • Miejsce na grill-wymagana zgoda obsługi

Formularz kontaktowy

Mały domek Sywor