Domek "BACA"

Sywarne 50A, 34-511 Kościelisko

Domek wypoczynkowy Baca to największy z sześciu całorocznych domków w zabudowie szeregowej Domki Sywor - to potoczne określenie wszystkich domków wypoczynkowych oferowanych przez nas w miejscowości Kościelisko, które to domki usytuowane są w niewielkiej odległości od miasta Zakopane.

Wielkim atutem domków Sywor jest sąsiedztwo lasu, nieduża odległość do Dolin Tatrzańskich więc jest to jednocześnie idealne miejsca jako baza noclegowa i wypadowa na różnego rodzaju wycieczki. Tuż przy domkach do wynajęcia w Kościelisku znajduje się karczma oraz stawy rybne. Miejsce jest ciche i spokojne, co zapewnia udany wypoczynek - sąsiedztwo karczmy i stawów rybnych, z dala od Krupówek.

Regionalny Domek "Baca" to góralski domek , dwupiętrowy, którego parter wykonany z bali (płazów) . W domku zamieszkać może swobodnie od 8-12 osób - 76,5m2.

Rozkład miejsc do spania w domku – opcja max (4+3+3+2 w salonie)

Zobacz także domki z kominkami

Wyposażenie domku

Domek w Kościelisku koło Zakopanego oferowany jest w bogatym wyposażeniu. W dolnej części obiektu znajdą Państwo duży i przestronny salon w którym wyróżnia się piękny, oryginalny i nastrojowy bio-kominek. W pomieszczeniu tym miejsce znalazła również sofa w układzie narożnym oraz bardzo przydatna część kuchenna w postaci praktycznego aneksu z bogatym wyposażeniem w sprzęt AGD (czajnik, kuchenka mikrofalowa, płytka indukcyjna, lodówka, kubki, talerze, sztućce, patelnia i garnek). Domek całoroczny z kominkiem w otwartej części oferuje także miejsce służące jako jadalnia z wygodnym stolikiem. Ponadto znajdą tam Państwo szafę na ubrania. Domek całoroczny do wynajęcia posiada również łazienkę znajdującą się na parterze.

Sypialnie na piętrach

Na dwóch piętrach obiektu umiejscowione są sypialnie

I. PIĘTRO1. sypialnia: 2 x poj. łóżko i 1 x 2-os. sofa(4 os.)2. sypialnia 1 x poj. łóżko i 1 x 2-os. sofa (3 os.)oraz3.druga łazienka – standard

II. PIĘTRO(otwarte poddasze) 3 x 1 os. łożko= (3 os.)

W cenie domku całorocznego (apartamentu) do wynajęcia:

  • Pościel
  • Ogrzewanie i ciepła woda
  • Parking

Zachęcamy Państwa przy okazji wizyty w pięknych polskich górach w Zakopanem do rezerwacji noclegów w tym wyjątkowym miejscu, czekają na Państwa oferowane przez nas apartamenty i domki z kominkami.

Ciekawostka: Nazwa domku Baca –wg. słownika gwary podhalańskiej kierownik zorganizowanej gospodarki szałaśniczo-pasterskiej (wypas owiec)

  • TV
  • Miejsce postojowe
  • Możliwość zabrania zwierząt
  • Mikrofalówka
  • Miejsce na grill-wymagana zgoda obsługi
  • Biokominek
  • Aneks kuchenny

Formularz kontaktowy

Domek Regionalny "Baca"

Poczekaj chwilkę...