Duży Domek Sywor

Sywarne 50A, 34-511 Kościelisko

Dla Gości chcących ukryć się przed hałasem miasta, kochających przyrodę, powstała mała osada domków regionalnych. Nasza Osada SYWOR malowniczo położona w miejscowości Kościelisko obok Zakopanego to gwarancja wypoczynku w otoczeniu zieleni lasu, szumu wody pobliskiego potoku. W centralnym miejscu łąki z domkami, znajduje się duży Grill do
dyspozycji naszych Gości. 


Turystom przybywającym w polskie góry na wypoczynek proponujemy domki różnej wielkości ale o wysokim standardzie Jednym z nich jest duży, komfortowy domek, który nazwaliśmy Duży domek Sywor ( familijny)

Składa się on z dwóch osobnych, doskonale wyposażonych Apartamentów. Domek ten jest przygotowany dla 4/8 osób jednocześnie.

Każdy poziom domku to osobny apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym (kompletnie wyposażonym) oraz sypialnia dla dwóch osób i łazienka. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia gwarantuje udany wypoczynek Domek podzielony na dwa 2 samodzielnie funkcjonujące poziomy, jest doskonałą opcją dla dwóch rodzin z dziećmi, par czy grupy znajomych. Domek ten to połączenie nowoczesności (wyposażenie) z wykorzystaniem elementów charakterystycznych dla Podhala jak kamień i grubych drewnianych bali - konstrukcja sufitu i potężnych, zdobionych drewnianych schodów prowadzących na piętro - dzieło miejscowych rzemieślników. Wejście do Domku prowadzi przez zadaszony taras, który latem jest intymną, prywatną werandą.

Parter ( APRTAMENT NR 1) to przestronny salon z wypoczynkiem (rozkładany narożnik ), TV i biokominek . Duży, bardzo elegancki aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, mikrofalówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę i piekarnik oraz wszystkie drobiazgi prawdziwej domowej kuchni. Mała zamykana sypialnia z łóżkiem małżeńskim posiada dwie całkowicie oszklone ściany co daję poczucie bliskości natury. Łazienka z toaletą i dużym prysznicem jest wykończona elementami surowego drewna. W tym domku Goście mogą podziwiać kunszt góralskich „ budorzy” i podziwiać ich artystyczne pomysły.

Zamykane poziom na piętrze (APARTAMNT NR 2 ) to drugi w domku apartament w którym znajdziemy salon z otwartym do dachu szczytem, wypoczynek ( sofa z funkcją spania), TV i kominek (elektrycznym). Jasny, piękny i wygodny aneks kuchenny w pełni
wyposażony: lodówka, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka i piekarnik. Jest tam druga w domku zamykana sypialnia z dużym drewnianym łóżkiem małżeńskim oraz piękna łazienka z toaletą i prysznicem.
Z okien domku rozpościera się widok na Osadę domków Sywor i łowiska zewnętrzne Karczmy Sywor.
 
W cenie domku

 • Pościel
 • Ogrzewanie wraz z dostępem do ciepłej wody
 • Parking
 • Grill-dostępny po ustaleniu z obsługą

Rezerwacja i szczegóły pod nr Tel. 602 464 449 i 692 417 713

 • TV
 • Miejsce postojowe
 • Pokoje z łazienkami
 • Mikrofalówka
 • Miejsce na grill-wymagana zgoda obsługi
 • Kuchnia w pełni wyposażona
 • Biokominek

Formularz kontaktowy

Duży Domek Sywor